Leden van de VGSN

Lid, website,  actief in Regio

  • C. van der Sman Landschapsbeheer
  • De Grazerie landschapsbeheer, www.grazerie.nl
  • De Groote Heide, www.schaapskuddegrooteheide.nl, Leende/Valkenswaard
  • De Lachende Ooi, www.delachendeooi.nl
  • De Wassum Landschapsbeheer, www.schapenbegrazing.nl
  • Deventer schaapskudde, www.deventerschaapskudde.nl
  • Dirk Geleijns begrazingsbeheer, www.geleijnsbegrazingsbeheer.nl, Brabant
  • Dirk-Jan Oosthoek
  • G.H.Lardinois Mergelland, www.schaapskooimergelland.nl
  • Goois Natuurreservaat
  • Grebbeveld Schapen &zo, www.grebbeveld.nl, Z-Veluwe, Utrechtse Heuvelrug
  • Heijkoop beheer
  • Herders van Balloo, www.herdersvanballoo.nl
  • Hoog Buurlo SBB
  • Jan Kaljouw Landschapsbeheer, www.kaljouwlandschapsbeheer.nl
  • Ja, zo Landschapsbeheer VOF,  Oost-Brabant
  • Landschap Overijssel
  • Landschapsbeheer het Witterveld, www.landschapsbeheerhetwitterveld.nl, Drenthe
  • Landschapsbeheer ’t Groeneveld, www.landschapsbeheertgroeneveld.nl, Noord-Veluwe
  • M.A. Oosthoek landschapsbeheer,  www.maoosthoek.nl, Zuid-Holland
  • Rinnegom Landschapsbeheer, www.rinnegom.nl, Noord-Holland
  • Schaapskudde Epe-Heerde, www.schaapskudde-epe-heerde.nl
  • Schapengrazerij Bornerbroek, www.schapengrazerij.nl
  • Schot schapenbegrazing
  • Speckled Sheep at Work, speckledsheepatwork.nl
  • St. Edese Schaapskudde, www.edeseschaapskudden.nl
  • St. Het Drents Landschap
  • St. Het Kempisch Heideschaap, kempischheideschaapheeze.nl
  • St. Het Limburgs Landschap
  • St. Kennemer Schaapskooi
  • St. Rhedense schaapskudde, www.schaapskudde.nl
  • St. Schaapskooi Schijndel, www.schaapskooischijndel.nl
  • St. Schaapskudde Balloërveld, v2.schaapskuddeballoerveld.nl
  • St. Schaapskudde Exloo, www.schaapskuddeexloo.nl
  • St. Schaapskudde Gemeente Nunspeet
  • St. Schaapskudde Liempde, schaapskuddeliempde.nl
  • St. Schaapskudde Westerbork
  • St. Schapedrift Ermelo, schapedrift.nl
  • Treeker Wissel, www.treekerwissel.nl, Utrechtse Heuvelrug
  • Van Driel Landschapsbeheer, www.vandriellandschapsbeheer.nl, W-Brabant en Z-H eilanden
  • V.d. Schapenhoeve, www.schapenhoeve.nl
  • Wijlhuizen Landschapsbeheer, Gelderland
  • Wylde Weide, www.wyldeweide.nl, Noord-Nederland